Czas płynie jak rwący potok i okazuje się, że minął kolejny rok od rozpoczęcia Twojej podróży z Paimon. Użyj swojego pędzla, aby malować razem z Paimon cenne wspomnienia i zachować je na jak najdłużej

>> Kliknij, aby wziąć udział w wydarzeniu <<

〓Czas trwania wydarzenia〓
28 września 2022 – 12 października 2022 23:59 (UTC+8)
*Nagrody nie mogą być odebrane po zakończeniu wydarzenia. Prosimy o ich odebranie w odpowiednim czasie.

 

〓Wymagania〓
Podróżnicy, którzy osiągnęli Adventure Rank 10 lub wyższy mogą wziąć udział w tym wydarzeniu.
*Dane z wydarzenia Canvas of Starlight Memories będą zbierane do 25 września 2022 00:00 (UTC+8) (może istnieć margines błędu około 30 minut) i są ważne tylko dla Podróżników, którzy mają Adventure Rank 10 lub wyższy przed godziną graniczną.

 

〓Opis wydarzenia〓
Podróżnicy mogą kliknąć na różne rozdziały na stronie wydarzenia, aby obejrzeć swoje własne wspomnienia z podróży.
Kiedy skończysz oglądać te wspomnienia podczas wydarzenia, kliknij na skrzynie w różnych rozdziałach, aby otrzymać prezenty do obejrzenia.

 

〓Udostępnij wspomnienia〓
Po obejrzeniu całego rozdziału wspomnień z podróży, możesz kliknąć przycisk “Share Memories” na stronie głównej, aby dostosować i edytować własne wspomnienia z podróży. Po edycji możesz wygenerować własną kartę wspomnień z podróży.
Własne wspomnienia z podróży można udostępnić innym osobom za pomocą łącza. Przy pierwszym udanym udostępnieniu otrzymasz Primogemy i inne nagrody w grze.
Jednocześnie możesz odwiedzać linki innych osób, aby zobaczyć wspomnienia innych Podróżników. Po kliknięciu na ich kartę pamięci po raz pierwszy, możesz przejść do strony głównej wydarzenia, aby otrzymać Primogemy i inne nagrody w grze.

 

〓Nagrody za wydarzenia〓
Obejrzyj wspomnienia z podróży i weź udział w wydarzeniu dzielenia się, aby otrzymać łącznie Primogemy ×180, Mystic Enhancement Ore ×10, Mora ×40,000, Cecilia ×3, Qingxin ×3, Sakura Bloom ×3, i Sumeru Rose ×3.

 

〓Uwagi〓
Pseudonim i zdjęcie profilowe w wydarzeniu internetowym “Canvas of Starlight Memories” są zgodne z pseudonimem i zdjęciem profilowym w twojej grze. Jeśli zmienisz swój nick lub awatar w grze, będzie pewne opóźnienie, aby zmiana zostanie odzwierciedlona na stronie. Prosimy o cierpliwość.

Źródło