Niektórzy uważają, że pierwszym krokiem do zostania wielkim karcianym mistrzem jest zebranie wszystkich kart!

Rozpoczęło się wydarzenie internetowe “Duelist Rising”!

*Karty odblokowane podczas tego wydarzenia internetowego są tylko do celów poglądowych. Podróżnicy mogą odblokować prawdziwe karty tylko podczas rozgrywki w grze.

>>Kliknij, aby wziąć udział w wydarzeniu<<.

〓Czas trwania wydarzenia〓

5 grudnia 2022 14:00 – 14 grudnia 2022 23:59 (UTC+8)

〓Szczegóły rozgrywki〓

 

 1. Podczas wydarzenia Podróżnicy muszą wykonać wyznaczone misje, aby uzyskać szanse na odblokowanie kart Genius Invokation TCG. Zużycie szans na odblokowanie kart pozwala na odblokowanie różnych kart Genius Invokation TCG. 
 2. Szanse na odblokowanie kart można uzyskać poprzez wykonywanie misji. Lista misji będzie odświeżana codziennie o 00:00, ale liczba uzyskanych szans odblokowania kart nie będzie resetowana.

 

 1. Przed odblokowaniem karty Podróżnicy mogą wybrać Typ Elementarny karty postaci, którą chcą odblokować. W przeciwnym razie, Typ Elementarny karty do odblokowania zostanie ustalony losowo.

 

 1. Każda Szansa na odblokowanie karty może odblokować 1 Kartę Postaci i 4 Karty Akcji. Odblokowane karty można przeglądać w Archiwum Kart. Podczas odblokowywania kart można uzyskać więcej informacji o Genius Invokation TCG oraz dodatkowe nagrody.

 

 1. Oprócz zużywania Szansy na Odblokowanie Karty w celu odblokowania Kart Postaci, Podróżnicy mogą również kliknąć przycisk Poproś o pomoc pod określoną kartą, aby poszukać znajomego posiadającego tę kartę, który pomoże ją odblokować.

 

 1. Jeśli odblokowałeś kartę, możesz kliknąć przycisk Oferuj pomoc pod określoną kartą, aby pomóc innym Podróżnikom w jej odblokowaniu.

〓Nagrody〓

 

 1. Podczas wydarzenia Podróżnicy będą musieli odblokować wyznaczoną liczbę Kart Postaci. Po zakończeniu można odebrać Primogemy i inne przedmioty w grze na stronie Nagród.

 

 1. Odblokowanie po raz pierwszy Karty Postaci danego Typu Żywiołów da wam dodatkowe nagrody. Możesz zapoznać się z informacjami na stronie wydarzenia, aby dowiedzieć się więcej.

〓Uwagi〓

 

 1. Zaloguj się do wydarzenia używając swojego konta HoYoverse i wybierz swoje odpowiednie konto w Genshin Impact, aby wziąć udział. To zapewni, że Twoje nagrody będą mogły być wysłane i odebrane poprawnie.

 

 1. Nagrody muszą być odebrane ręcznie. Nagrody nie mogą być odebrane po zakończeniu wydarzenia. Prosimy o odebranie ich w odpowiednim czasie.

 

 1. Nagrody zostaną rozdane poprzez pocztę w grze. Poczta straci ważność po 30 dniach, więc nie zapomnijcie odebrać nagród na czas.

——————————————————-

Podczas wydarzenia użyj tematu #Duelist Rising, aby wziąć udział w dyskusji na HoYoLAB lub zaproś znajomych do odblokowania kart, a będziesz miał szansę na specjalny upominek!

 

Jak wziąć udział:

Użyj tematu #Duelist Rising, aby podzielić się swoimi ulubionymi kartami lub zaproś znajomych do odblokowania kart, a zostaniesz uznany za pełnoprawnego uczestnika.

Czas trwania wydarzenia:
5 grudnia 2022 – 14 grudnia 2022 23:59 (UTC+8)

Wyniki: Lista zwycięzców zostanie zaktualizowana w tym poście eventowym 21 grudnia.

Nagrody za wydarzenie.

Losowo wybierzemy 10 Podróżników, którzy otrzymają akrylowy stojak z postacią.

Uwagi :

 1. Prosimy o włączenie powiadomień o nagrodach przed ogłoszeniem, ponieważ o wynikach powiadomimy Was poprzez Wiadomości Systemowe. Jeśli nie włączysz powiadomień i wpłynie to na proces wysyłania nagród, nagrody nie zostaną ponownie wydane. Link do ustawień powiadomień systemowych:

https://www.hoyolab.com/setting/notification

 1. Zwycięzców prosimy o zwrócenie uwagi na Wiadomości Systemowe w celu wypełnienia adresu do wysyłki. Zwycięzcy rzeczowi, którzy nie podali swojego adresu w ciągu miesiąca od wysłania wiadomości systemowej, zostaną uznani za osoby, które dobrowolnie zrezygnowały z nagród.

 

 1. Za nieważne będą uznawane treści o następującym charakterze: Publikowanie treści niezwiązanych z tematyką wydarzenia, treści zawierających jakąkolwiek formę reklamy oraz takich, które mają na celu szerzenie złośliwych plotek lub dyskredytowanie gry i jej bohaterów.

 

 1. Wysyłane nagrody mogą podlegać opłatom celnym zgodnie z lokalną polityką. W takich przypadkach zdobywcy nagród będą zobowiązani do dopełnienia procedur odprawy celnej, jak również pokrycia odpowiednich podatków.

Źródło