Wydarzenie internetowe “Journey with a Gentle Breeze” jest już dostępne. Podążaj za bryzą i towarzysz Klee podczas przygody w Inazumie!

>>Kliknij, aby wziąć udział w wydarzeniu<<

〓Czas trwania wydarzenia〓
22 kwietnia 2022 r. – 28 kwietnia 2022 r. 23:59 (UTC+8)
*Nagrody nie mogą być odebrane po zakończeniu wydarzenia. Prosimy o ich odbiór w odpowiednim czasie.

〓Wymagania〓
W tym wydarzeniu mogą wziąć udział podróżnicy, którzy osiągnęli Adventure Rank 10 lub wyższy.

〓Opis wydarzenia〓
Podczas trwania wydarzenia podróżnicy mogą zdobyć przedmiot eventowy Brilliant Leaf poprzez wykonywanie misji, takich jak codzienne logowanie się do Genshin Impact, wykonywanie codziennych zleceń, zużywanie Original Resin itp. Klee i Albedo mogą odbywać podróże do 2 razy dziennie. Brilliant Leaf mogą zostać użyte do zakupu przedmiotów towarzyszących ich podróżom. Po pewnym czasie Klee i Albedo wrócą na dziedziniec z Inspirującymi Obrazami. Odblokuj Albumy Inspiracji, aby otrzymać nagrody, takie jak Primogemy.

〓Zdobądź Brilliant Leaf〓
Podróżnicy mogą zdobyć przedmiot eventowy Brilliant Leaf w następujący sposób:
1. Wykonaj następujące czynności w Genshin Impact: zaloguj się do Genshin Impact każdego dnia, wykonaj dwa codzienne zlecenia każdego dnia i zużyj 40 Original Resin każdego dnia.
2. Wykonaj następujące czynności na stronie internetowej, takie jak: codzienne logowanie się do wydarzenia internetowego itp.
*Codzienne misje odświeżają się codziennie o 04:00 (czasu serwera).
*Brilliant Leaves muszą być zbierane ręcznie na stronie wydarzenia. Brilliant Leaves, które nie zostały zebrane, zostaną zresetowane podczas odświeżania misji dziennych następnego dnia. Pamiętaj więc, aby je odebrać!

〓Wybierz się na wycieczkę〓
1. Klee i Albedo mogą odbyć do 2 wycieczek dziennie. Liczba ta będzie resetowana codziennie o 04:00 (czasu serwera). Upewnij się, że wykorzystasz je na czas.
2. Podróżnicy muszą użyć Brilliant Leaves, aby kupić przedmiot towarzyszący przed wyruszeniem na wyprawę. Przedmioty towarzyszące wpływają w pewnym stopniu na czas podróży i liczbę przywiezionych albumów.
3. Po wyjściu na pewien czas, Klee i Albedo wrócą na plac z Inspirującymi Obrazami. Po każdej wyprawie Klee i Albedo wrócą z co najmniej 2 Obrazami Inspiracji (z wyjątkiem samouczka). Im cenniejsze przedmioty zabiorą na wyprawę, tym większe prawdopodobieństwo, że przywiozą dodatkowy obraz. W międzyczasie przywiezione przez nich Albumy Inspiracji będą jeszcze bardziej wykwintne!
4. Kiedy Klee i Albedo są poza domem, małe zwierzęta będą od czasu do czasu odwiedzać podwórko, aby przynieść Ci Morę, którą należy zebrać ręcznie na stronie wydarzenia.
*Jeśli istnieją Albumy Inspiracji, które nie zostały odblokowane, Klee i Albedo będą traktować priorytetowo przynoszenie tych albumów.

〓Nagrody za wydarzenie〓
Albumy inspiracji odblokowują nagrody
Podróżnicy otrzymają nagrody po odblokowaniu 1, 3, 6, 9 i 12 Albumów Inspiracji. Nagrody obejmują: Primogemy ×120, Hero’s Wit ×10, Mystic Enhancement Ore ×8 i Mora ×30,000.
*Nagrody muszą być odebrane ręcznie. Nagrody nie mogą być odebrane po zakończeniu wydarzenia. Należy je odebrać na czas.

Nagrody za “Odwiedziny zwierząt”
Gdy Klee i Albedo są poza domem, małe zwierzęta będą od czasu do czasu odwiedzać dziedziniec, aby przynieść Ci Morę ×1,000. Nagrody muszą być zebrane ręcznie na stronie.
*Nagroda w postaci Mory jest dostępna tylko podczas wizyty zwierząt. Sprawdź stronę wydarzenia od czasu do czasu~.

 

Nagrody za pierwsze udostępnienie:
Podczas wydarzenia, podziel się wydarzeniem po raz pierwszy i zdobądź Morę ×10,000.
*Nagrody zostaną rozdane za pośrednictwem poczty w grze. Mail wygaśnie po 30 dniach, więc nie zapomnij odebrać nagród na czas.
*To wydarzenie internetowe ma charakter wyłącznie rozrywkowy. Nie jest ono zapowiedzią żadnych elementów rozgrywki w grze Genshin Impact.

Źródło