Mgła i chmury się wznoszą, a zwój się rozwija.
Web event „The Crane in the Clouds” związany z nową postacią w Genshin Impact: Shenhe jest już dostępny.

>> Kliknij, aby wziąć udział w wydarzeniu <<

〓Czas trwania wydarzenia〓

31.12.2021 19:00 – 2/4/2022 06:59

〓Wymagania〓

Adventure Rank 10 lub wyższy.

〓Podsumowanie wydarzenia〓

W trakcie wydarzenia Podróżnicy będą musieli wykonać konkretne zadania związane z eventem oraz pomóc Shenhe w sprawnym ukończeniu szkolenia. Po ukończeniu otrzymasz nagrody w postaci przedmiotów w grze.

〓Szczegóły rozgrywki〓

1. W trakcie wydarzenia Podróżnicy będą musieli wykonać konkretne zadania z nim związane oraz pomóc Shenhe w sprawnym ukończeniu szkolenia. Po ukończeniu otrzymasz nagrody w postaci przedmiotów w grze.

2. Musisz zakończyć zadanie związane z udostępnianiem, aby pomóc Shenhe w odblokowaniu podpowiedzi szkoleniowych. Po udostępnieniu uzyskasz wskazówki od Adepti, które pozwolą rozpocząć trening.

3. Po rozpoczęciu treningu wykonaj serię wyzwań, aby zgromadzić postępy i sprawnie go zakończyć.

4. Po każdej z sesji treningowych możesz zdobyć przedmioty w grze. Łącznie są 3 takie sesje, po których wykonaniu możesz otrzymać do 3 przedmiotów w grze. Dodatkowo, po zakończeniu wszystkich sesji treningowych otrzymasz tapetę wydarzenia.

〓Nagrody〓

Pomóż Shenhe płynnie ukończyć szkolenie, aby zdobyć Primogemy, materiały do ​​ulepszania postaci i inne nagrody w grze. Podczas wydarzenia możesz  zyskać łącznie do trzech takich nagród.

〓Jak wziąć udział?〓

1. Zaloguj się do wydarzenia używając swojego konta miHoYo i wybierz odpowiedni serwer, aby wziąć udział. To umożliwi poprawne rozesłanie nagród.

2. Obrazy z treningu zostaną zapisane w zwoju, który można wielokrotnie przeglądać podczas trwania wydarzenia.

3. Nagrody uzyskane w efekcie ukończenia sesji szkoleniowych, zostaną wysłane za pośrednictwem poczty w grze. Wiadomość wygaśnie po 30 dniach, więc nie zapomnij odebrać ich na czas!

Źródło