“Trial of the Scorching Sands” Web Event dla Cyno już dostępny! Weź udział, aby otrzymać Primogemy i inne nagrody, i wkrocz na pustynię razem z Cyno.

>> Kliknij, aby wziąć udział w wydarzeniu <<

〓Czas trwania eventu〓
09/23/2022 12:00 – 09/28/2022 23:59 (UTC +8)

〓Wymagania〓
Adventure Rank 10 lub wyższy

〓Wprowadzenie do eventu〓
Podczas eventu wybierz przedmioty, które przyniesiesz na pustynię i rozsądnie zorganizuj swój plecak. Pomóż Cyno wejść na pustynię, aby odebrać przedmioty w grze jako nagrody.

〓Szczegóły wydarzenia〓
1. Podczas wydarzenia postępuj zgodnie z instrukcjami i wybierz przedmioty, które przyniesiesz na pustynię. Rozsądnie zorganizuj swój plecak i pomóż Cyno wejść na pustynię, aby odebrać przedmioty w grze jako nagrody.
2. Kliknij na przedmiot, aby umieścić go w swoim plecaku. Musisz przynieść odpowiednią liczbę przedmiotów zgodnie z instrukcją.
3. Kliknij na przedmiot, aby zobaczyć jego opis i usunąć wszystko, co zbędne. Niektórych specjalnych przedmiotów nie można jednak usunąć.
4. Kiedy Twój plecak jest pełny, podziel się wydarzeniem, aby powiększyć jego pojemność. Możesz to zrobić maksymalnie 3 razy.

〓Nagrody〓
Udaj się na pustynię i aresztuj uczonego, który złamał zasady Akademiyi, aby zdobyć Primogemy, Materiały do Ulepszania Postaci i inne przedmioty w grze.

〓Notatki〓
1. Prosimy o zalogowanie się do wydarzenia za pomocą konta HoYoverse i wybranie odpowiedniego konta w Genshin Impact, aby wziąć udział. To zapewni, że Twoje nagrody zostaną wysłane i odebrane prawidłowo.
2. Tapeta eventowa nie będzie dostępna po zakończeniu eventu. Prosimy o odebranie jej w odpowiednim czasie.
3. Po zakończeniu misji na pustyni, nagrody zostaną wysłane do Ciebie poprzez pocztę w grze. Poczta straci ważność po 30 dniach, więc nie zapomnijcie odebrać nagrody na czas.

Źródło