Tańczące ognisko nad morzem w nocy~ Pospiesz się i przyjdź zgrillować trochę ryb z Shiki Taishou, Podróżniku!

>Kliknij, by wziąć udział w wydarzeniu<

〓Czas trwania wydarzenia〓
Listopad 1, 2021 – Listopad 7, 2021 23:59 (UTC+8)
*Nagrody nie mogą być odebrane po zakończeniu wydarzenia. Proszę je odebrać w odpowiednim czasie.

〓 Wymagania〓
Podróżnicy, którzy osiągnęli Adventure Rank 10 lub wyższy mogą wziąć udział w tym wydarzeniu.

〓Opis wydarzenia〓
Podczas wydarzenia, Podróżnicy mogą uzyskać trzy rodzaje materiałów poprzez wykonywanie zadań: ryby, drewno opałowe i słoik z przyprawami, które są używane do grillowania ryb. W mini-grze, różny stopień usmażenia, przyprawy i wybrane gatunki grillowanych ryb dadzą różne dania z grillowanych ryb i zwiększą twój poziom przyjaźni z Shiki Taishou. Odblokuj archiwum grillowanych ryb i zwiększ poziom przyjaźni z Shiki Taishou, aby otrzymać nagrody za udział w wydarzeniu.

〓Uzyskaj materiały 〓
Podróżnicy muszą spełnić następujące warunki, aby uzyskać materiały do grillowania ryb:
1. Ryby: Ryba zostanie dodana do kosza na ryby co 6 godzin, a maksymalna ilość przechowywanych ryb to 4. Gdy w koszu jest 1 lub więcej ryb, możesz kliknąć na kosz, aby zebrać rybę. W ten sposób otrzymasz materiał – rybę. Gdy w koszyku będą 4 ryby, licznik się zatrzyma. Po kliknięciu, aby zebrać ryby, kosz zostanie opróżniony i odliczanie rozpocznie się ponownie.
*Odliczanie czasu dla kosza z rybami uaktywni się tylko wtedy, gdy Podróżnicy wejdą po raz pierwszy na stronę wydarzenia i ukończą samouczek gry.
2. Drewno opałowe: Gracze mogą zalogować się do Genshin Impact każdego dnia, aby ukończyć misję i otrzymać 4 sztuki drewna opałowego.
3. Przyprawy: Gracze mogą wykonać następujące akcje w Genshin Impact, takie jak:
Zużyj 40 Original Resin dziennie
Ukończ 2 codzienne zlecenia
Zużyj  w trakcie wydarzenia łącznie 200 Original Resin
Wydać w sumie 50,000 Mory podczas trwania eventu
Podczas trwania eventu, udostępnij go raz, aby otrzymać odpowiednią ilość przypraw.
*Misje dzienne odświeżają się codziennie o 04:00
*Materiały muszą być zbierane ręcznie na stronie wydarzenia. Materiały, które nie zostały zebrane, zostaną również zresetowane podczas odświeżania misji dziennych następnego dnia. Pamiętaj więc, aby je zbierać!

〓Fish Grilling Gameplay〓

  1. Każda minigra grillowania wymaga konsumpcji 1 ryby, 1 kawałka drewna opałowego i 1 słoika z przyprawami.
  2. Podróżnicy mogą wybrać gatunek ryby w tej grze, i kontrolować stopień przyrządzania i doprawienia po obu stronach grillowanej ryby.
  3. Wybory, których Podróżnicy dokonają w mini-grze, będą miały pewien wpływ na końcowe dania z grillowanych ryb.
    *Jeśli opuścisz mini-grę w połowie, aktualny postęp w grillowaniu nie zostanie zapisany, ale materiały do grillowania nie zostaną zużyte.

〓 Nagrody〓
Nagrody za poziom przyjaźni z Shiki Taishou
Za każdym razem, gdy grasz w minigrę grillowania, zwiększy się twój poziom przyjaźni z Shiki Taishou, w zależności od grillowanego dania z ryby. Nowe nagrody zostaną odblokowane, gdy poziom przyjaźni Shiki Taishou osiągnie 20, 300, 600 i 800.
*Nagrody muszą być zebrane ręcznie. Nagrody nie mogą być odebrane po zakończeniu eventu. Prosimy o odebranie ich na czas.
Nagrody za odblokowanie archiwum
Gdy Podróżnicy upieką nową odmianę ryby z grilla, odpowiednie archiwum ryb z grilla zostanie odblokowane, a Ty otrzymasz nagrodę w postaci Mory. Odblokuj różne archiwa ryb, a ilość Mory, które można zdobyć, będzie się różnić. Po odblokowaniu wszystkich archiwów ryb z grilla, otrzymasz również Crystal Core ×10.
*Nagrody muszą zostać zebrane ręcznie. Nagrody nie mogą być odebrane po zakończeniu wydarzenia. Prosimy o odebranie ich na czas.
*Nagrody w grze zostaną rozdane poprzez pocztę w grze. Mail wygaśnie po 30 dniach, więc nie zapomnijcie odebrać nagrody na czas.
*Ten event internetowy jest dostarczany wyłącznie dla rozrywki. Nie jest ono wskaźnikiem jakichkolwiek powiązanych elementów rozgrywki w Genshin Impact.

Korekta: Sarenka
Grafika: Ziomas
Źródło