“Szybko teraz, Szef ma ostatnio wielki plan, który się zbliża. Musimy mu pomóc i nie wchodzić mu w drogę!”
>>Kliknij aby wziąć udział<<

〓Czas trwania wydarzenia〓
2021/12/09 12:00 – 2021/12/13 23:59 (UTC+8)

〓Wymagania〓
Adventure Rank 10 lub wyższy

〓 Szczegóły wydarzenia〓
Podczas wydarzenia, Podróżnicy będą musieli wykonać wyznaczone zadania, jak również pomóc Arataki Itto w przygotowaniu sztuki Po ukończeniu zadania, otrzymasz przedmioty w grze jako nagrody.

〓Szczegóły rozgrywki〓

1. Podczas wydarzenia, Podróżnicy będą musieli wykonać wyznaczone zadania, jak również pomóc Arataki Itto w przygotowaniu przedstawienia. Po ukończeniu zadania, otrzymasz przedmioty w grze jako nagrody.

2. Po zakończeniu każdego etapu spektaklu podziel się zdjęciem, które właśnie zdobyłeś po raz pierwszy, aby otrzymać przedmioty w grze jako nagrody. Podczas wydarzenia możesz zdobyć w sumie trzy przedmioty w grze za udostępnianie zdjęć.

★ Informacje o organizacji spotkania.

1. Podczas wydarzenia Podróżnicy, którzy uczestniczą w Akcie III, mogą kliknąć na przycisk zaproszenia w prawym górnym rogu, aby otrzymać link do wydarzenia i kod zaproszenia. Następnie mogą podzielić się nim z innymi Podróżnikami, aby stworzyć grupę, która wspólnie obejrzy przedstawienie.

2. Podróżnicy, którzy otrzymają zaproszenie, muszą kliknąć na link udostępniony przez innych, aby wejść na wydarzenie i wprowadzić kod zaproszenia, aby dołączyć do swojej grupy.

3. Podróżnicy mogą tworzyć grupy za pomocą metody losowego dopasowania. Przycisk “Znajdź losowych graczy” zaświeci się po zakończeniu odliczania pokazanego w wyskakującym okienku.

4. Po utworzeniu grupy (w sumie trzy osoby), każdy z jej członków otrzyma dodatkowe nagrody w grze. Nie zapomnij ich zebrać.

〓 Nagrody〓

1. Pomóż Arataki Itto w przygotowaniach do występu i udostępnij zdjęcia, aby otrzymać Primogemy, Materiały do ulepszania postaci dla Arataki Itto oraz inne nagrody w grze. Podczas wydarzenia, możesz zdobyć do trzech nagród w grze.

2. Zaproś dwóch znajomych do swojej grupy, aby obejrzeli przedstawienie i otrzymali dodatkowe nagrody.

〓Uwagi 〓

1. Zaloguj się do wydarzenia używając swojego konta miHoYo i wybierz odpowiednią postać w Genshin Impact, aby wziąć udział. To zapewni, że Twoje nagrody będą mogły być wysłane i odebrane poprawnie.

2. Otrzymane zdjęcia zostaną zebrane w albumie, który będzie można przeglądać wielokrotnie podczas trwania wydarzenia.

3. Będziesz musiał ręcznie odebrać dodatkowe nagrody w grze, które otrzymasz za dołączenie do grupy. Nie zapomnij sprawdzić konfiguracji swojej drużyny i odebrać nagrody.

4. Nagrody w grze uzyskane za udostępnianie zdjęć zostaną rozdane za pośrednictwem poczty w grze. Poczta wygaśnie po 30 dniach, więc nie zapomnij odebrać nagród na czas.

Źródło