Aby kwiaty mogły rozkwitać w słońcu, ktoś musi wypielić chwasty.
“When Flowers Bloom” — Wydarzenie internetowe dotyczące nowej postaci Genshin Impact: Kamisato Ayato jest już dostępne.

>>Kliknij, aby wziąć udział w wydarzeniu<<

 

〓Czas trwania wydarzenia〓
03/25/2022 12:00 – 03/30/2022 23:59 (UTC +8)

〓 Podsumowanie wydarzenia〓
Podczas wydarzenia Podróżnicy będą musieli wykonać wyznaczone zadania, a także pomóc pracownikom Komisji Yashiro w uprawie kwiatów. Po ukończeniu zadania otrzymacie przedmioty do gry jako nagrody.

〓 Nagrody w grze〓
Po udzieleniu pomocy pracownikom Komisji Yashiro w uprawie kwiatów, podróżnicy mogą otrzymać nagrody w grze, takie jak Primogemy i Materiały do Rozwoju Postaci.

〓 Informacje o wydarzeniu〓
1. Zaloguj się do wydarzenia używając swojego konta HoYoverse i wybierz odpowiednią postać w Genshin Impact, aby wziąć w nim udział. Pozwoli to na prawidłowe wysłanie i odebranie nagród.
2. Poziom wzrostu kwiatów zostanie zapisany w postępie wzrostu, a gdy postęp wzrostu osiągnie 9 punktów, będziesz mógł otrzymać Primogemy i inne nagrody w grze.
3. Nagrody w grze uzyskane za wykonanie zadań w ramach wydarzenia muszą zostać odebrane ręcznie. Nagród nie można odebrać po zakończeniu wydarzenia. Należy je odebrać w odpowiednim czasie.
4. Nagrody w grze zostaną rozdane za pośrednictwem poczty. Poczta straci ważność po 30 dniach, więc nie zapomnijcie odebrać nagród na czas.

Źródło