Weź udział w tej zabawie z #GenshinImpact #WindblumeSnapshots żeby wygrać primogemy!

Podróżnicy! Witajcie w Mondstadt podczas trwania Windblume Festiwal!

Świętujmy razem wolność oraz radość!

Co sprawia Ci najwięcej radości? Nieograniczone niczym szybowanie oraz łapanie Kwiatów unoszących się na wietrze? Czy może brzdąkanie na lirze na rogu ulicy, licząc na romantyczne spotkanie? Tak czy inaczej, dlaczego nie użyć aparatu  aby nie zachować wspomnień z Festiwalu?

Fotograficzne wydarzenie społeczności „Windblume Snapshots” niedługo się zaczyna! Udostępnij swoje zdjęcia z Genshin Impact na mediach społecznościowych aby mieć szansę na wygranie Primogemów oraz oficjalnego zestawu gadżetów! Na co czekasz? Pośpiesz się i użyj aparatu w grze aby sfotografować swoje najlepsze momenty z Windblume Festival.

 

Jak wziąć udział

 1. Zrób zdjęcie aparatem w grze, które będzie nawiązywało tematycznie do „Windblume Snapshots”. Musi być zgodne z regulaminem wydarzenia. ( nie ma ograniczeń co do stylu i treści zdjęć )
 2. Opraw swoje zdjęcie w oficjalną ramkę a następnie udostępnij je na Facebooku, Twitter albo Instagramie z hashtagami #GenshinImpact #WindblumeSnapshots. Link do oficjalnej ramki: OFICJALNA RAMKA DO ZDJĘĆ
 3. Po wykonaniu powyższych dwóch kroków, twój udział zostaje uznany.

〓Czas trwania

Okres przesyłania zdjęć: 03/22 12:00 – 03/29 23:59 (UTC+8)

Ogłoszenie zwycięzców: 04/07 12:00 (UTC+8)

Nagrody będą wysyłane od 04/12. Ze względu na trwającą pandemię, czas dostawy paczki gadżetów może być wydłużony.

 

Nagrody

300 Primogemów ( 100 podróżników )

Oficjalny Set Gadżetów Postaci z Mondstadt ( 30 Podróżników )

Zwycięzcy zostaną losowo wybrani z puli Podróżników, którzy z powodzeniem wezmą udział w wydarzeniu. Każdy może wygrać maksymalnie jedną nagrodę.
Jeśli liczba uczestników wydarzenia przekroczy 20 000 – wszyscy gracze na całym serwerze otrzymają nagrodę w postaci 60 Primogemów.

 

Ograniczone do użytkowników na serwerach w Europie, Ameryce, Azji oraz TW/HK/MO.

 

〓Przebieg wydarzenia〓

 1. Podczas trwania okresu przesyłania zdjęć, podróżnicy biorą udział zgodnie z instrukcjami zawartymi w „Jak wziąć udział”.
 2. Po tym okresie, pracownicy Genshin Impact skontaktują się ze zwycięzcami za pomocą platform na których zostały umieszczone zwycięskie zdjęcia. Podróżnicy biorący udział w wydarzeniu powinni szczególnie zwracać uwagę na swoje prywatne wiadomości i zaakceptować nagrodę w ciągu 10 dni roboczych, inaczej nagroda przepada.
 3. Za zgodą artystów, wyjątkowe prace zostaną pokazane po zakończeniu wydarzenia.
 4. Nagroda dla całego serwera zostanie ogłoszona w dniu osiągnięcia celu. Kod do użycia w grze zostanie podany na oficjalnych kontach w mediach społecznościowych.

〓Reguły wydarzenia〓

 1. Podróżnicy muszą mieć AR 10 na serwerze w Europie, Ameryce, Azji lub TW/HK/MO.
 2. Publikowanie treści naruszających prawo, regulacje lub warunki korzystania z platform społecznościowych jest zabronione.
 3. Publikowanie treści niezwiązanych z wydarzeniem, w tym linków reklamowych czy innych środków reklamy, jest zabronione.
 4. Wydarzenie nie ogranicza liczby zgłoszeń, więc Podróżnicy mogą publikować wiele zdjęć, o ile są zgodne z regulaminem i zasadami dołączenia do eventu.
 5. Wydarzenie pozwala na obróbkę zdjęć w celach stylistycznych.
 6. Prawa autorskie do opublikowanych prac należą do ich twórców. Plagiat, sprzeniewierzenie oraz inne działania naruszające prawa autorskie innych osób są zabronione.
 7. Genshin Impact Team ma prawo do ostatecznej interpretacji wszystkich zasad imprezy.

źródło