Podczas tego wydarzenia, Podróżnicy będą mogli porozmawiać z Gygaxem w Mondstadt i wziąć udział w grze “Windtrace”. Zbieraj Windtrace Coins, które możesz wymienić za Primogemy, materiały do podnoszenia poziomu talentów, materiały do ulepszania postaci, Morę i inne nagrody.

〓Czas trwania〓
2022/01/13 10:00:00 – 2022/01/27 03:59:59

〓Wymagania〓
Adventure Rank 20 lub wyższy

〓Szczegóły wydarzenia〓

  • Pierwszego dnia, maksymalna ilość Windtrace Coins, które możesz nieść wynosi 1200. Limit będzie się zwiększał stopniowo, aż do 6000 szóstego dnia. Korzystaj z funkcji dobierania graczy, aby znaleźć gry i otrzymywać Windtrace Coins.
  • Zbierz wystarczającą ilość Windtrace Coins, aby wymienić je na interesujące cię nagrody. Wykonaj wyzwania Windtrace, aby otrzymać dodatkowe nagrody w postaci Mory.
  • Odblokowana strefa gry “Contested Zone” będzie losowo wybierana przy dołączeniu do rozgrywki. Strefy te mogą być odblokowywane za odblokowanie Statue of the Seven na danym obszarze. Strefy gry w Inazumie zostaną odblokowane po ukończeniu questa “Ritou Escape Plan” i odblokowaniu Statues of the Seven. Możesz zobaczyć odblokowane obszary na ekranie Contested Zone.

※ Windtrace Coins można otrzymać tylko podczas gier z losowymi graczami. Podczas gry w Co-Op nie ma możliwości zdobywania Windtrace Points.

Źródło