Podczas tego wydarzenia, Podróżnicy będą mogli porozmawiać z Gygaxem w Mondstadt i wziąć udział w grze “Windtrace”. Zbieraj Windtrace Coins, które możesz wymienić za Primogemy, wizytówkę “Celebration: Peekaboo!”, materiały do ulepszania postaci, Morę i inne nagrody.

 

〓Czas trwania〓

2021-05-14 10:00:00 – 2021-05-24 03:59:59 (czas serwera)

 

〓Wymagania〓

Adventure Rank 20 lub wyższy

 

〓Szczegóły wydarzenia〓

  • Pierwszego dnia, maksymalna ilość Windtrace Coins, które możesz nieść wynosi 1200. Limit będzie się zwiększał o 600 każdego dnia, aż do 4800 szóstego dnia. Korzystaj z funkcji dobierania graczy, aby znaleźć gry i otrzymywać Windtrace Coins.
  • Zbierz wystarczającą ilość Windtrace Coins, aby wymienić je na interesujące Cię nagrody. Wykonaj wyzwania Windtrace, aby otrzymać dodatkowe nagrody w postaci Mory.
  • Przed wzięciem udziału, musisz odkryć wszystkie Statues of the Seven znajdujące się w obszarach, w których odbywa się wydarzenie. Bez odkrycia ich, gra będzie odbywać się tylko na obszarach, w których odkryto Statues of the Seven.
    Możesz zobaczyć odblokowane obszary na ekranie Contested Zone.

 

Windtrace Coins można otrzymać tylko podczas gier z losowymi graczami. Podczas gry w Co-Op nie ma możliwości zdobywania Windtrace Points.

 

Źródło