Jak wziąć udział:
1. Stwórz fan art Genshin Impact oparty na motywie “Genshin Impact First Anniversary”. Nie ma żadnych ograniczeń stylistycznych.
2. Kliknij przycisk “Post Image” na stronie wydarzenia, aby przesłać swoją pracę.
3. Udział podróżnika zostanie uznany za pomyślny po wykonaniu dwóch powyższych kroków~.

Metoda głosowania:
W tym Konkursie Twórczości wprowadzona zostanie nowa funkcja głosowania. Kliknij na przycisk “Głosuj” obok nadesłanych prac na dole strony, aby zagłosować na swoje ulubione prace~.
Uwaga: Każdy Podróżnik ma 20 głosów dziennie i może zagłosować na tę samą pracę tylko raz

Czas trwania wydarzenia (UTC+8)
Okres nadsyłania zgłoszeń: 16 września – 17 października
Głosowanie: 18 października – 25 października
Okres liczenia głosów/wyników: 26 października – 21 listopada
Wydawanie nagród: Po 22 listopada

Nagrody:
Worldly Path (5 zwycięzców)
Primogemy ×10,000 + Apple iPad 10.2″ ×1
Path of Hope (10 zwycięzców)
Primogemy ×5,000 + Apple AirPods ×1
Promised Encounter (15 zwycięzców)
Primogemy ×3,000 + zestaw gadżetów z okazji Trick-or-Treat Party (losowo wybrana postać) ×1
A Heartfelt Place(30 zwycięzców)
Primogemy ×1,000 + zestaw gadżetów z okazji Trick-or-Treat Party (losowo wybrana postać) ×1
Beloved Star (30 zwycięzców)
Primogemy ×1,000 + zestaw gadżetów z okazji Trick-or-Treat Party (losowo wybrana postać) ×1

Zasady wydarzenia:
1. Prosimy o nadsyłanie fan artów związanych z Genshin Impact opartych na motywie “Genshin Impact First Anniversary” Nie ma ograniczeń stylistycznych (choć screenshoty z gry, zdjęcia prawdziwych ludzi oraz wcześniej nadesłane prace będą uznawane za nieważne).
2. Obrazki powinny być w formacie JPG, PNG lub GIF o rozmiarze poniżej 20 MB i muszą być niedawno stworzone (w ciągu miesiąca).
3. Uczestnicy mogą przesłać maksymalnie pięć zgłoszeń, każde zgłoszenie może składać się tylko z jednego obrazu, a każde zgłoszenie nie może być przesłane dwukrotnie. Jeśli Podróżnik nadesłał kilka zgłoszeń, przyznana zostanie tylko najwyższa nagroda.
4. Prace o następującej naturze będą usuwane przez nasz personel: niekolorowe szkice, nieodpowiednie i inne nielegalne treści, treści niezgodne z oryginalną oprawą, prace będące plagiatem lub nadużyciem pracy innych twórców, prace nie mające żadnego związku z Genshin Impact, prace zawierające jakąkolwiek formę reklamy oraz takie, które mają na celu rozpowszechnianie złośliwych plotek lub dyskredytowanie gry lub jej bohaterów.

Zasady sędziowania:
1. Oceny sędziowskie będą oparte na takich aspektach jak kompletność, estetyka i to, jak dobrze praca pozostaje wierna tłu Genshin Impact. Jednocześnie, w pewnym stopniu będzie brana pod uwagę liczba głosów i popularność prac. Jeśli uczestnik ma więcej niż jedną zwycięską pracę, przyznana zostanie tylko najwyższa zdobyta nagroda.
2. Nagrody The Worldly Path, Path of Hope, Promised Encounter i A Heartfelt Place zostaną przyznane przez Sędziów na podstawie powyższych aspektów po wszechstronnym rozważeniu. Dlatego możliwe jest, że nie wszystkie nagrody zostaną przyznane.
3. Nagrody Beloved Star zostaną przyznane na podstawie największej liczby głosów spośród wszystkich prac zgodnych z regulaminem imprezy, biorąc pod uwagę stopień wykonania pracy.

Uwagi:
1.Podróżnicy proszeni są o zwracanie uwagi na komunikaty systemowe, ponieważ informacje o nagrodach rzeczowych będą wysyłane za pośrednictwem tych komunikatów. Prosimy zwycięzców o podanie adresu do wysyłki zgodnie z instrukcjami zawartymi w wiadomości systemowej. Zwycięzcy, którzy nie podadzą swojego adresu w ciągu miesiąca od wysłania wiadomości systemowej, zostaną uznani za osoby, które dobrowolnie zrezygnowały z nagrody.
2. Prosimy przejść do zakładki Account Info > Redemption Information, aby z wyprzedzeniem wypełnić swój Genshin Impact UID. Jeśli zwycięscy Podróżnicy nie wypełnią swojego UID po ogłoszeniu wyników, zostaną uznani za osoby, które utraciły swoje nagrody Primogems.

FAQ:

Q1: Czy użytkownicy PlayStation mogą wziąć udział w wydarzeniu?
A1: Tak, możesz połączyć swoje konto zgodnie z poniższym ogłoszeniem:
https://www.hoyolab.com/genshin/article/533197

Źródło
Korekta: Orchidia92
Grafika: Ziomas