Podczas tego wydarzenia, spełnij wszystkie warunki dla “The Moon’s Comely Brow”, aby otrzymać strój Ningguang “Orchid’s Evening Gown”. Ukończ cztery misje tematyczne, aby otrzymać Talismans Affluence, Immaculate Talismans i Conquest Talismans. Możesz je wymienić w “Prosperous Partnerships”, aby otrzymać 4-gwiazdkową postać pochodzącą z Liyue do wyboru, lub mogą być wymienione w Event Shop na nagrody, takie jak Crown of Insight, Fireworks, lub ekskluzywne dla eventu Lantern Rite Furnishing Blueprints.

〓Czas trwania wydarzenia〓
2022/01/25 10:00:00-2022/02/12 03:59:59

〓 Wymagania〓

Adventure Rank 28 lub wyższy

Ukończ Archon Quest “Chapter I: Act III – A New Star Approaches” oraz Archon Quest Interlude Chapter: Act I – “The Crane Returns on the Wind”

〓Temat 1: Flameplume Starflowers〓

Podczas wydarzenia, po wyposażeniu się w gadżet Launch Tube z ekwipunku, wybierz “Smelt Fireworks”, aby uzyskać dostęp do “Flameplume Starflowers: Production Challenge.”

Ukończ wyzwanie produkcji fajerwerków, aby zdobyć różne fajerwerki i otrzymać nagrody, takie jak Talismans Affluence, Primogemy, Hero’s Wit i Mystic Enhancement Ore.

Możesz wymienić Affluence Talismans w sklepie eventowym: Afterglow Market Stage 1 na nagrody takie jak fajerwerki, Hero’s Wit i Materiały do podnoszenia poziomu postaci. Po zdobyciu fajerwerków, Podróżnicy mogą użyć opcji Modyfikacja gadżetu Launch Tube i odpalić fajerwerki w otwartym świecie.

Gadżet Launch Tube nie jest ograniczony czasowo i po zdobyciu można go znaleźć w zakładce Gadżet w ekwipunku.

● Po zakończeniu rozgrywki wydarzenia 2022/02/12 03:59:59, Launch Tube nie może być już użyty do wyzwania Smelting, można użyć tylko opcji Modyfikacja i funkcji wystrzelenia.

 

〓Temat 2: Wielkie Zgromadzenie〓

● Podczas tego wydarzenia podróżnicy mogą udać się do Guyun Stone Forest aby pokonać wrogów na lądzie i w morzu i odzyskać rozproszone materiały. W miarę postępów w procesie wydobywania, możesz odblokować wyzwania “Midpoint Interception,” “Return to Safe Harbor,” i “The Key Catch.”. Po ukończeniu tych wyzwań, możesz dalej odzyskiwać materiały.

● Podczas wydarzenia, w pobliżu Guyun Stone Forest będzie znajdował się Punkt trasy Waveridera. Podróżnicy mogą odblokować ten punkt, aby przywołać Waverider i ukończyć wyzwania na morzu. Waverider może działać tylko w pobliżu Guyun Stone Forest i zostanie odesłany z powrotem, jeśli przekroczy granice.

Elitarni Treasure Hoarders w obozach mogą się ośmielić, aby zwiększyć swoje umiejętności. Możesz użyć Tłumiących petard z pudełka z fajerwerkami w ich obozach, aby usunąć buffy Elitarnych Treasure Hoarders.

Po ukończeniu wyzwania możesz otrzymać nagrody, takie jak Immaculate Talismans, Primogemy, Hero’s Wit, i Morę.

Immaculate Talismans mogą być wymienione w sklepie eventowym: Afterglow Market Stage 2 na nagrody takie jak różne ekskluzywne schematy umeblowania Lantern Rite.

Po zakończeniu gry w wydarzeniu 2022/02/12 03:59:59, Waverider i punkt trasy Waveridera w pobliżu Guyun Stone Forest znikną.

 

〓Temat 3: Cudowne cienie〓

● Podczas wydarzenia możesz wziąć udział w wyzwaniu “Wondrous Shadows” w miejscu, gdzie znajduje się Yuan Rong Liyue. Możesz dostosować części Cienistego Lampionu, aby ich kombinacje świateł i cieni utworzyły kompletny obraz i rozwiązać odpowiednią zagadkę lampionu.

Po rozwiązaniu zagadki “Latarni Cienia” możesz otrzymać nagrody, takie jak TAffluence Talismans, Primogems, Hero’s Wit, i Morę.

 

〓Temat 4: Oceanic Defender〓

Podczas tego wydarzenia, udaj się w głąb legowiska tajemniczego potwora i pokonaj to rodzące się zagrożenie. Ukończ zadania związane z wyzwaniem Oceanic Defender, aby otrzymać nagrody, takie jak Conquest Talismans, Primogems, i Morę.

Conquest Talismans można wymienić w sklepie eventowym: Afterglow Market Stage 3 na nagrody takie jak Crown of Insight i Materiały do zwiększania poziomu talentów.

 

〓Szczegóły wydarzenia〓

● Strój Ningguang “Orchid’s Evening Gown” będzie dostępny do kupienia w Character Outfit Shop po zakończeniu wersji 2.4, a jego cena wyniesie 1,680 Genesis Crystals.

● Podczas “Prosperous Partnerships” możesz zaprosić jedną postać spośród 4-gwiazdkowych postaci “Exquisite Delicacy” Xiangling (Pyro), “Uncrowned Lord of the Ocean” Beidou (Electro), “Juvenile Galant” Xingqiu (Hydro), “Eclipsing Star” Ningguang (Geo), “Frozen Ardor” Chongyun (Cryo), “Blazing Riff” Xinyan (Pyro), “Stage Lucida” Yun Jin (Geo) i “Wise Innocence” Yanfei (Pyro) do dołączenia do swojej drużyny. Tylko jedno takie zaproszenie jest dozwolone podczas trwania eventu.