W trakcie wydarzenia weź udział w turnieju “każdy na każdego” zwanym “Hyakunin Ikki” i popisz się swoimi umiejętnościami bojowymi, pokonując przeciwników w teamach składających się z dwóch postaci. Osiągając odpowiednie wyniki, podróżnicy mogą otrzymać nagrody, takie jak Primogemy, materiały do zwiększania poziomu talentów, materiały do ulepszania broni, Mystic Enhancement Ore i Morę.

〓Czas trwania wydarzenia〓
2022/03/18 10:00:00 – 2022/03/28 04:59:59

〓Wymagania〓
Adventure Rank 30 lub wyższy
Ukończone zadanie Archon Quest “Ritou Escape Plan”

〓Szczegóły wydarzenia〓

● W “Hyakunin Ikki” czeka na ciebie łącznie sześć wyzwań, a każdego dnia, przez pierwsze sześć dni wydarzenia, będzie odblokowywane nowe zadanie.

Podczas tych wyzwań możesz użyć postaci testowych lub swoich własnych postaci, aby utworzyć 6 drużyn, które wykonają dane wyzwanie. Każda drużyna może mieć maksymalnie dwie postacie i dwie “Secret Arts”. Możesz zmieniać drużyny w trakcie walki, co spowoduje przełączanie się pomiędzy drużynami w kolejności, w jakiej zostały utworzone.

Secret Arts mogą zapewnić drużynie na polu walki wzmocnienie. Są one podzielone na Transmission Arts, które zmieniają się w zależności od wyzwania, którego się podejmujesz, oraz Normal Secret Arts, które mogą być używane w każdym wyzwaniu.

● W wyznaczonym czasie zmieniaj drużyny i pokonuj przeciwników, aby zdobywać punkty. Osiągnij określony, wysoki wynik na każdym etapie wyzwania, aby otrzymać Primogemy, Materiały do zwiększania poziomu talentów, Materiały do ulepszania broni, Mystic Enhancement Ore i Morę.

Nie można rozpocząć wyzwania podczas gry w trybie co-op.

Rezonanse żywiołów nie będą działać podczas wyzwań Hyakunin Ikki, nie będziesz też mógł używać jedzenia ani innych przedmiotów.

Źródło