Podczas wydarzenia podróżnicy mogą wykonywać zadania w Moonchase Tales lub brać udział w wyzwaniach Moonlight Seeker i Trail of Delicacies, aby zdobyć nagrody, takie jak ekskluzywny claymore, Luxurious Sea-Lord, a także materiały do jego ulepszania, Crown of Insight, Primogemy, przepisy i wiele innych.

〓Czas trwania wydarzenia〓
Czas rozpoczęcia zadania:

Moonlight Merriment: Część I
2021/09/27 11:00:00
Moonlight Merriment: Część II
2021/10/01 05:00:00
Czas trwania rozgrywki:
Path of Stalwart Stone
2021/09/27 11:00:00
Path of Gentle Breezes
2021/10/01 05:00:00
Path of Austere Frost
2021/10/05 05:00:00

〓Wymagania〓
Adventure Rank 28 lub wyższa
Ukończ Archon Quest “Rozdział I: Akt III -A New Star Approaches” oraz “Rozdział Trulla: Akt I – Mondstadt Gastronomy Trip”.

〓 Quest〓
Kryteria odblokowania:
Moonlight Merriment: Część I – Po rozpoczęciu wydarzenia możesz uzyskać dostęp do questu “Moonlight Merriment: Part I”.
Moonlight Merriment: Część  II – osiągnij 1000 punktów “Festive Fever

〓 Test Cuisine Machine〓
Kryteria odblokowania: Ukończ “Moonlight Merriment: Część I”
● Ukończ misje w Cuisine Machine Test Run, aby otrzymać nagrody, takie jak Primogemy, Hero’s Wit, Mora, Przepis: Oncidium Tofu, Przepis: Rice Pudding i Przepis: Braised Meat.
Nie można rozpocząć zadania w trybie Co-Op.

〓Moonlight Seeker〓
Kryteria odblokowania: Ukończ “Moonlight Merriment: Część I” i “The Many Matters of the Moonchase Festival”
Podczas wydarzenia, gdy którykolwiek z etapów gry Path of Stalwart Stone/Path of Gentle Breezes/Path of Austere Frost jest dostępny, jednocześnie zostanie odblokowana eksploracja odpowiedniego obszaru w “Moonlight Seeker”.
Podczas wydarzenia podróżnicy mogą zbierać w wyznaczonym obszarze Moonchase Charms i skrzynie Mystmoon, aby przyspieszyć postępy w zbiorze.
Gdy postępy w zbiorze na wyznaczonym obszarze osiągną określony poziom, można otrzymać nagrody, takie jak ekskluzywny claymore, Luxurious Sea-Lord, a także materiały do jego ulepszenia, materiały do ulepszania broni, Primogemy i Festive Fever.
Podczas trwania wydarzenia, podróżnicy mogą codziennie udawać się do Linyang w porcie Liyue, aby zaznaczyć część nieodebranych Moonchase Charms i skrzyń Mystmoon.

〓Trail of Delicacies〓
Kryteria odblokowania: Ukończ “Moonlight Merriment: Część I” i “The Many Matters of the Moonchase Festival”.
● Podczas wydarzenia, gdy którykolwiek z etapów rozgrywki jest dostępny, odpowiednie wyzwanie obozu w “Trail of Delicacies” rozpocznie się jednocześnie. Ukończ wyzwanie, aby otrzymać materiały do ulepszania Luxurious Sea-Lord (Claymore), Primogemy, Morę, materiały do zwiększania poziomu talentów, materiały do zwiększania poziomu postaci i Festive Fever.
● Podczas wydarzenia, gdy dostępny jest którykolwiek z etapów gry, gracze mogą oferować przysmaki w panelu “Trail of Delicacies”. Po zaoferowaniu określonej liczby dań dla smakoszy, otrzymasz odpowiadające im Trail Comforts, które zapewnią potężny impuls do walki.

〓 Szczegóły wydarzenia〓
● Podczas trwania rozgrywki, ulepszanie Luxurious Sea-Lord (Claymore) daje premię do ulepszenia broni.
2021/10/12 04:59:59 Charms Moonchase zniknie po zakończeniu wydarzenia.

Źródło