W czasie trwania eventu, wykonuj wyzwania w Inazumie, aby zdobyć Thunder Pellets i Thunder Crystals. Użyj Thunder Pellets i Thunder Crystals, aby zdobyć Beidou „Uncrowned Lord of the Ocean” (Electro), Crown of Insight, materiały do ulepszania postaci, Hero’s Wit i inne nagrody.

Czas trwania wydarzenia

Czas trwania rozgrywki

Akt I
2021/07/22 11:00:00 – 2021/08/09 04:59:59

Akt II
2021/07/24 05:00:00

Akt III
2021/07/27 05:00:00

Akt IV
2021/07/30 05:00:00

Czas trwania sklepu eventowego
2021/07/22 11:00:00 – 2021/08/16 04:59:59

Wymagania

Adventure Rank 30 lub wyższy
Ukończony Archon Quest “Autumn Winds, Scarlet Leaves,” i zadanie “Ritou Escape Plan” w “Chapter II: Act I – The Immovable God and the Eternal Euthymia”.

Act I: Bolt Blitz

● Podczas wydarzenia wykonaj zadanie „Voyage Prep”, aby odblokować Act I: Bolt Blitz.
● Podczas wydarzenia Podróżnicy mogą ukończyć w sumie sześć wyzwań, które będą odblokowywane po trzy każdego dnia.
● Po rozpoczęciu wyzwania Podróżnicy muszą używać Thunder Spheres, aby poruszać się szybko i dotrzeć do celu w wyznaczonym czasie. Pokonaj przeciwników lub zdobądź cząstki Electro, aby wydłużyć czas wyzwania.
●Ukończ ciąg wyzwań, aby zdobyć Thunder Pellets, Primogemy, Morę i inne nagrody.

Act II: Lightning Round

● Podczas wydarzenia wykonaj zadanie „Tracking the Thunder”, aby odblokować Act II: Lightning Round.
● Po rozpoczęciu wyzwania Podróżnicy będą musieli pokonać wszystkich przeciwników w wyznaczonym czasie. Podczas tego wyzwania obecny jest Thunder Dwelling. Naładuj go, aby wyzwolić Thunder Shock, który pomoże Podróżnikom szybciej pokonać przeciwników na arenie.
● Ukończ wyzwanie, aby zdobyć Thunder Pellets, Primogemy, Morę i inne nagrody.

Act III: Weaving Lightning

● Podczas wydarzenia wykonaj zadanie „Crossing Storm Clouds”, aby odblokować Act III: Weaving Lightning.
● Po rozpoczęciu wyzwania Podróżnicy będą musieli pokonać wszystkich przeciwników w wyznaczonym czasie. Podczas tego wyzwania pojawi się specjalny mechanizm – klejnoty Nimbus. Klejnoty Nimbus uwalniają impulsy elektryczne, łączące się z postaciami, które niosą Electrogranum lub są pod wpływem Electro. Po połączeniu z klejnotem Nimbus, postacie otrzymają różne wzmocnienia, w zależności od liczby powiązanych z nimi klejnotów Nimbus.
● Ukończ wyzwanie, aby zdobyć Thunder Pellets, Primogemy, Morę i inne nagrody.

Act IV: Automaton Front

● Podczas wydarzenia wykonaj zadanie „Facing Distant Echoes”, aby odblokować Act IV: Automaton Front.
● Podróżujący będą mogli rzucić wyzwanie Perpetual Mechanical Array w domainie „Automaton Front”. W obrębie domainu pojawią się mechanizmy, takie jak Thunder Dwellings i Klejnoty Nimbus. Użyj ich mądrze, aby łatwiej pokonać przeciwników!
● Ukończ wyzwanie domainu, aby zdobyć Thunder Crystals. Thunder Crystals można wykorzystać do wymiany na nagrody w sklepie eventowym.

Szczegóły

● Użyj 1000 Thunder Pellets i 1000 Thunder Crystals podczas Oceanlord’s Oath, aby wymienić na Beidou „Uncrowned Lord of the Ocean” (Electro). Można wymienić tylko raz.
● 2021/08/16 04:59:59 Po zamknięciu sklepu eventowego wszelkie pozostałe, posiadane Thunder Pellets lub Thunder Crystals znikną, więc pamiętaj, aby wymienić je na nagrody na czas!

Grafika: Ziomas