Witajcie Podróżnicy~

Teraz, gdy wersja 1.6 jest już dostępna, Paimon usłyszała, że dostępnych jest dla Was wiele nowych atrakcji!

Dodatkowo, Move-In System został dodany do Serenitea Pot, w związku z czym możecie teraz zapraszać do niego swoje postacie~

 

Pozwólcie Paimon, że wytłumaczy wam co nieco o tej aktualizacji~

 1. Zwiększenie ilości rzeczy możliwych do umieszczenia w Serenitea Pot.
  W wersji 1.6 zwiększyliśmy limit przedmiotów, które możecie umieścić w swoich Serenitea Pot. Jest to jednak zależne od urządzenia, na którym obecnie gracie – jeżeli więc posiadacie słabszy sprzęt, możecie napotkać na problemy. Jeżeli nie będziecie mogli wejść do swojego świata, możecie zgłosić ten problem poprzez Paimon Menu > Feedback. Pomożemy naprawić ten błąd!
 2. Nowy system Serenitea Pot: Companion Move-In
  W wersji 1.6 Podróżnicy zyskują możliwość zaproszenia do swojego Serenitea Pot postaci, które posiadają. Warto jednak dodać, że zamieszkałe postacie również zostaną doliczone do limitu umeblowania. Jeżeli napotkacie na jakiekolwiek błędy lub niedogodności, możecie zgłosić błąd i postaramy się pomóc najlepiej, jak potrafimy! Feedback odnośnie systemu teleportów w Serenitea Pot zostanie wprowadzony w kolejnej wersji. Będziemy także kontynuować wprowadzanie kolejnych ulepszeń w przyszłości!
 3. Naprawa błędu z Ventim, Chongyunem, Razorem, Xiao, Fischl, Yanfei, Noelle, Xinyan, Ningguang, Eulą i Dioną, w wyniku którego po użyciu Elemental Burst istniała mała szansa na to, że postać zostanie wystrzelona w powietrze, gdy zostanie zaatakowana.
  W poprzednich wersjach, wielu Podróżników napotkało na ten błąd z wyżej wymienionymi postaciami. Aby temu zapobiec, wprowadziliśmy poprawkę. Jeżeli kiedykolwiek napotkacie na podobny problem, prosimy o zgłaszanie błędów.
 4. Nowy Character Development Item: Marionette Core.
 5. Nowy Island Regional Specialty: Sea Ganoderma
  Po zakończeniu wersji 1.6, Podróżnicy stracą możliwość powrotu na wyspy, otwierania skrzynek oraz wykonywania tam zadań. Ci z Was, którzy chcą zdobyć nagrody i odkrywać wyspy, proszeni są o dokładne zarządzanie swoim czasem gry. Jednak Podróżnicy dalej będą mieć możliwość zdobycia Enhancement Items oraz Regional Specialties w inny sposób już po zakończeniu wersji 1.6.Podróżnicy, którzy chcą powrócić do Teyvat podczas odkrywania wysp, mają taką możliwość poprzez World Map na ikonce kompasu w prawym dolnym rogu, poprzez teleportację do dowolnego Teleport Waypoint lub Statue of the Seven.
  Podczas eksploracji wysp za pomocą Wavedriver, możecie z niego wyjść przytrzymując przycisk skoku. Zbliż się do Wavedriver i wejdź z nim w interakcje, aby wsiąść do niego ponownie.Prosimy także o zapamiętanie, że w tej wersji możliwość kupienia Gnostic Hymn, Gnostic Chorus i Travel Notes zostanie wyłączona godzinę przed zakończeniem Battle Passa. Mimo wszystko, w czasie tej godziny Podróżnicy dalej mogą wykonywać zadania z Battle Passa i zdobywać nagrody. Jeżeli chcecie kupić Gnostic Hymn lub Gnostic Chorus, odpowiednio zaplanuje swój czas gry.Dodatkowo, wprowadziliśmy wiele optymalizacji i poprawek dzięki feedbackowi, który otrzymaliśmy od Podróżników. Jako deweloperzy, chcielibyśmy podziękować Wam wszystkim za trwające wsparcie. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i feedback od Podróżników w przyszłości, aby zapewnić jak najlepsze doświadczenia z gry.

Źródło

Tłumaczenie: Sarenka