Imię i Nazwisko
Naganohara Yoimiya
Data urodzenia
21 Czerwca
Vision
Pyro
Broń
Łuk
Konstelacja
Carassius Auratus
Kraj
Inazuma
Przynależność
Naganohara Fireworks
Tytuły
Właścicielka Naganohara Fireworks
Królowa Letniego Festiwalu
Specjalne danie
Summer Festival Fish

Podstawowe informacje


“Jesteś teraz wolny? Ustawmy jakieś fajerwerki! Właśnie zrobiłam naprawdę fajne i chciałabym ci pokazać!”

Imię Yoimii jest znane na terenie całej Hanamizaki. Jest najbardziej wykwalifikowaną pirotechniczką w Inazumie, znaną jako „Królowa Letniego Festiwalu”.

Yoimiya, która odziedziczyła tytuł „Naganohary” jest w stanie zapewnić ludziom niespotykane przeżycia dzięki swoim ciągle zmieniającym się, spektakularnym fajerwerkom.

Oprócz tego, że jest zdolną rzemieślniczką, dzieci postrzegają ją także jako “bohaterską siostrzyczkę”. Bez względu na wielkość problemu, Yoimiya zawsze ma rozwiązanie na uratowanie sytuacji.

Czy to iluzje strachu czy cienie zimnej rzeczywistości, wszystkie one znikną pod wpływem magii świateł fajerwerków Yoimii.

Dzieci nie są jedynymi osobami, którym pomaga – jeśli tylko ktoś jest skłonny opowiedzieć jej o swoich problemach, wyciągnie do niego pomocną dłoń i postara się jak najskuteczniej pomóc mu przejść przez kryzys.

Wspaniałe fajerwerki, ciepły blask gwiazd i namiętne światła łączą się w wirującym tańcu w dłoniach Yoimii. Jej promienny uśmiech jest w stanie zainspirować podróżników i oświetlić im drogę.

Normal Attack i Elemental Skill


Normal Attack – Firework Flare-Up
Normal: Wystrzela serię do 5 strzał z łuku.
Charged: Wystrzela bardziej precyzyjny strzał ze zwiększonym DMG. Podczas celowania, płomienie będą się gromadzić na grocie strzały, zanim zostanie wystrzelona. Ma różne efekty zależne od długości ładowania energii:

  • Poziom Ładowania 1: Wystrzeliwuje płonącą strzałę, która zadaje obrażenia od żywiołu Pyro.
  • Poziom Ładowania 2: Generuje maksymalnie 3 Kindling Arrows w oparciu o czas spędzony na ładowaniu i uwalnia je jako część celowanego strzału. Kindling Arrows wycelują w pobliskich przeciwników, zadając obrażenia od żywiołu Pyro przy trafieniu.

Plunging: Wystrzeliwuje deszcz strzał w powietrze, które po spadnięciu i trafieniu w przeciwnika zadają obrażenia obszarowe.

Elemental Skill – Niwabi Fire-Dance
Yoimiya macha ogniem, sprawiając że otacza ją pierścień saletry.

Niwabi Enshou: Podczas trwania tego efektu, wszystkie strzały wystrzelone przez normalny atak Yoimii staną się płonącymi strzałami, a ich obrażenia zostaną zwiększone i zamienione na obrażenia od Pyro. Podczas trwania Normal Attack: Firework Flare-Up nie wygeneruje Kindling Arrows na 2 Poziomie Ładowania.
Ten efekt dezaktywuje się, gdy Yoimiya opuści pole.

Elemental Burst i pozostałe talenty


Elemental Burst – Ryuukin Saxifrage

Yoimiya wyskakuje w powietrze wraz ze swoim oryginalnym dziełem, „Ryuukin Saxifrage” i wystrzeliwuje płonące rakiety, pełne niespodzianek, które zadają obrażenia obszarowe od żywiołu Pyro i oznaczają jednego z trafionych przeciwników przy pomocy Aurous Blaze.

Aurous Blaze: Wszystkie Normal/Charged/Plunging Attack, Elemental Skill i Elemental Burst dowolnego członka drużyny innego niż Yoimiya, które trafią przeciwnika oznaczonego przez Aurous Blaze, wywołają eksplozję, zadając obszarowe obrażenia od Pyro.
Kiedy przeciwnik pod wpływem Aurous Blaze zostanie pokonany przed upływem czasu jego działania, efekt przejdzie na innego, pobliskiego przeciwnika, który odziedziczy pozostały czas działania.
Jedna eksplozja Aurous Blaze może zostać wywołana co 2 s. Kiedy Yoimiya umrze, efekty Aurous Blaze stworzone przez jej umiejętności zostaną dezaktywowane.

Tricks of the Trouble-Maker – talent pasywny
Podczas Niwabi Fire-Dance, strzały z normalnego ataku Yoimii zwiększają jej premię do obrażeń od Pyro o 2% przy trafieniu. Ten efekt trwa 3 s i może mieć maksymalnie 10 stosów.

Summer Night’s Dawn – talent pasywny
Użycie Ryuukin Saxifrage powoduje, że pobliscy członkowie drużyny (nie wliczając Yoimii) zyskują 10% większy atak na 15s. Dodatkowo, zostaje dodany bonud do ataku w oparciu o liczbę stosów „Tricks of the Trouble-Maker”, które Yoimiya wytwarza podczas korzystania z Ryuukin Saxifrage. Każdy stos zwiększa  premię ataku o 1%.

Blazing Match – talent pasywny
Kiedy Yoimiya wytwarza dekoracje, ozdoby i umeblowanie o tematyce krajobrazu, ma 100% szans na zwrot części użytych materiałów.

 

Konstelacje


1. Agate Ryuukin:
Aurus Blaze stworzony przez Ryuukin Saxifrage trwa przez dodatkowe 4s.
Dodatkowo, gdy przeciwnik dotknięty przez Aurous Blaze zostanie pokonany w czasie jego trwania, wartość ATK Yoimii zwiększa się o 20% na 20s.
2. A Procession of Bonfires:
Kiedy obrażenia Pyro Yoimii osiągną trafienie krytyczne, Yoimiya otrzymuje premię 25% do obrażeń Pyro (DMG) na 6 sekund.
Efekt ten może zostać wywołany nawet jeśli Yoimiya nie jest aktywną postacią w walce.
3. Trickster’s Flare:
Zwiększa poziom umiejętności Niwabi Fire-Dance o 3.
Maksymalny poziom ulepszenia to 15.
4. Pyrotechnic Professional:
Kiedy własny Aurous Blaze Yoimii wywołuje eksplozję, CD Niwabi Fire-Dance zmniejsza się o 1.2.
5. A Summer Festival’s Eve:
Zwiększa poziom umiejętności  Ryuukin Saxifrage o 3.
Maksymalny poziom ulepszenia to 15.
6. Naganohara Meteor Swarm:
Podczas Niwabi Fire-Dance, normalne ataki Yoimii mają 50% szans na wystrzelenie dodatkowej Strzały Rozpalającej, która zadaje 60% oryginalnych obrażeń (DMG). Te obrażenia są traktowane jako obrażenia normalnego ataku.

Wygląd i osobowość

Osobowość


Właścicielka Naganohara Fireworks, znana też jako „Królowa Letniego Festiwalu”. Wyróżnia się swoim rzemiosłem. Tworzy fajerwerki, które symbolizują nadzieje i marzenia ludzi.
Szczegóły postaci w grze i tekst na stronie profilu

Yoimiya, podobnie jak reszta jej rodziny, jest uwielbiana przez mieszkańców Inazumy za tworzone przez nią fajerwerki. Podobnie jak jej ojciec, Yoimiya jest oddana rodzinnemu biznesowi, twierdząc, że szczęście klientów jest dla niej najważniejsze. Rzetelność w wykonywaniu swoich usług pozwoliła jej zgromadzić ogromną bazę lojalnych klientów, gotowych pomóc jej w rozwiązywaniu wszelkich problemów.

Jest szczególnie uwielbiana przez dzieci, dzięki przyjaznemu i praktycznemu podejściu, którym je uszczęśliwia i chroni przed surowymi realiami Inazumy. Ma niewiele własnych zmartwień, potrafi również odczytywać ludzkie serca i z łatwością stwierdzić, czy ktoś nie ukrywa czegoś w głębi duszy.

Yoimiya jest osobą, która szybko mówi. Pomimo bycia głównym dostawcą fajerwerków, jest znana ze swojej lekkomyślności i nieprzygotowania. Była wielokrotnie karcona przez Miejską Straż Pożarną i Amenomę Tougo, który zauważył, że zawsze przygotowuje wszystko w ostatniej chwili.

Jak wielu innych posiadaczy Vision, Yoimiya cieszy się z posiadania własnej, ponieważ pomaga jej w biznesie i nie wyobraża sobie bez niej życia. Chociaż nie popiera Vision Hunt Decree, w dalszym ciągu czci Baal.

Wygląd


Ma krótkie włosy w kolorze truskawkowego blondu. Nosi je związane w wysoki kucyk, z wyjątkiem luźnego kosmyka po lewej stronie twarzy. We włosy wplecione ma liczne festiwalowe akcesoria. Twarz okala grzywka, a jej złote oczy zdobi jaskrawo pomarańczowy eyeliner.

Strój Yoimii składa się z czerwonego, krótkiego kimona, jednak ma ono tylko jeden rękaw. Jej prawy rękaw jest podwinięty do łokcia i związany sznurkiem. Lewa połowa kimona jest owinięta wokół talii, a czarny rękaw w kwieciste wzory opada za nią aż do kolan. Jest trzymany przez pas obi i odsłania jej górną, lewą część ciała. Jej klatka piersiowa jest owinięta w bandaże, podobnie jak lewe przedramię i górna część ud. Pozostałe z bandaży owinięte są wokół jej prawej nogi. Czarne obi zawiązane jest w schludny węzeł oraz ozdobione czerwoną liną, która na plecach tworzy ogromną kokardę. Zabezpiecza ją również mniejsza, biała. Nosi czarne skarpetki i sandały uszyte z czerwonych sznurków, zawiązanych na kostkach w kokardki. Na prawej nodze ma czerwone, opancerzone poszycie, pod którym nosi dłuższą skarpetę sięgającą ud. Zbroja przywiązana jest do nogi jasno niebieskim materiałem na wysokości kolana. 

Jej strój zawiera mnóstwo dodatków; nosi czerwony naszyjnik ze złotym motylkiem, czarne kolczyki, bransoletkę z czerwonych koralików na prawej ręce i czarną rękawiczkę bez palców, przewiązaną czerwoną wstążką na lewej. W pobliżu jej lewego ramienia, nad bandażami, znajduje się mały tatuaż w kształcie kwiatka, a wokół samego ramienia inny, podobny tatuaż  z motywem czerwonej ryby, kwiatów i fioletowych wirów wodnych. Przy pasie ma festiwalową sakiewkę, przymocowaną do obi.

 

 

Yoimiya


 

Historia nr 1

Dla mieszkańców Inazumy, fajerwerki są symbolem lata.

Różne festiwale, które odbywają się o ustalonych porach, obfitują w różne wydarzenia, a jedynym stałym elementem są fajerwerki.

Ponad sto lat temu, Yashiro Commission zorganizowało olśniewający pokaz sztucznych ogni, którego tematem było “upamiętnienie”. Fajerwerki utworzyli najwięksi pirotechnicy w kraju. Był to początek Pokazu Sztucznych Ogni Naganohary.

W późniejszych czasach fajerwerki stały się czymś powszechnym, a Pokaz Sztucznych Ogni Naganohary powoli stał się wydarzeniem, w którym uczestniczą wszyscy mieszkańcy Inazumy. Podczas niego każdy może odpalić swoje ulubione fajerwerki, a właściciel Naganohara Fireworks wybiera odpowiednią porę na zorganizowanie najbardziej wystawnego spektaklu.

W roku, w którym Yoimiya przejęła stery, jej pierwsza fiesta była już oszałamiająco dobra.

W noc poprzedzającą, Kamisato Ayaka poleciła Yoimii:
„Jej Ekscelencja będzie oglądać pokaz sztucznych ogni osobiście. W związku z tym, proszę, dodaj emblemat Jej Ekscelencji – Electro Mitsudomoe – do repertuaru fajerwerków, jeśli możesz.”

“Haha, poczekaj aż to zobaczysz!” – odpowiedziała, zgadzając się na prośbę z wielką pewnością siebie.

Przed rozpoczęciem pokazu, Yoimiya biegała po mieście, umieszczając tysiące wyrzutni w każdym możliwym zakamarku. W czasie finału festiwalu, płonące fajerwerki utworzyły na niebie gigantyczny obraz przedstawiający Inazumę w przestworzach.

Jednak Ayaka nie zauważyła emblematu na żadnym z fajerwerków i zastanawiała się, czy Yoimiya nie zrobiła błędu w swoich aranżacjach. Dopiero po rozmowie dowiedziała się, że obraz Inazumy obserwowany na niebie zawierał “magiczną” sztuczkę.

Fajerwerki oglądane z Tenshukaku tworzyły ogromny, przejrzysty i uporządkowany obraz herbu Raiden Shogun – z kilkoma figlarnymi, koronkowymi dekoracjami po bokach.

Oczywiście Yoimiya nie mogła pominąć niespodzianki podczas pokazu fajerwerków! W ten sposób zdobyła pochwałę zarówno ludzi, jak i Raiden Shogun, a ten festiwal stał się ponadczasowym klasykiem, głęboko zakorzenionym w pamięci niezliczonych ludzi.

Z Yoimiyą w pobliżu, latem w Inazumie nie zabraknie wspaniałych fajerwerków — tak wypracowała sobie przydomek „Królowej Letniego Festiwalu”.

Historia nr 2

Wszyscy kochają fajerwerki Naganohary, a praca w sklepie zawsze toczy się pełną parą. W związku z tym ludzie często czują, że podchodzenie do drzwi bez ważnych spraw może przeszkadzać w pracy.

Jednak w przypadku Yoimii jest odwrotnie, ponieważ rozmowy to jej kolejne hobby. W rzeczywistości, jeśli nie ma z kim porozmawiać, ciężko jej się skupić.

Jeśli rozmowa z gościem jest jej sposobem na „zrozumienie jego nastroju i sposobu myślenia, tak aby można było stworzyć najlepsze fajerwerki”, , to idąc za ciosem, siadając z nim na herbatę i pogawędkę po dostarczeniu towaru, Yoimiya nagradza samą siebie. Czasem, jeśli to nie wystarcza, po drodze gawędzi z sąsiadami, wręcza im drobiazgi, w zamian otrzymując kosz małych smakołyków…

Yoimiya zawsze potrafi zachować równowagę między słuchaniem, a mówieniem podczas takich rozmów. Nie powtarza się, nie przekracza granic rozmówcy, nie jest obojętna, ani przesadnie zaangażowana. Po rozmowie przy herbacie wszyscy wychodzą w dobrym nastroju.

Jej sąsiedzi to zwykli ludzie, więc ich życie nie jest pełne niezwykłych rzeczy. Czasami te same wieści są powtarzane przez różnych ludzi w kółko, ale Yoimii to nie przeszkadza.

To, co lubi, to sam proces rozmowy z innymi — nawet jeśli mówią o tej samej sprawie, różni ludzie będą mieli różne punkty widzenia.

Po przejęciu sklepu z fajerwerkami relacje Yoimii z sąsiadami stały się jeszcze bardziej harmonijne. Starsi ludzie traktują ją jak starego znajomego i często zapraszają do swoich domów, aby usiąść i opowiedzieć o dawnych festiwalach. Rodzice w średnim wieku poproszą Yoimiyę o pośredniczenie w relacjach między nimi, a ich dziećmi i uracząją ją drobiazgami codziennego życia rodzinnego. Młodzi ludzie traktują Yoimiyę jak rodzeństwo i zgłaszają się na ochotników do pomocy w przenoszeniu ciężkich materiałów do wyrobu fajerwerków, mając nadzieję, że Yoimiya szybciej wyjdzie z pracy i zabierze dzieci do zabawy.

Yoimiya ujęła swoje relacje w ten sposób: “Wierzę w wyjątkową moc języka. Nie ma niczego, o czym nie można by jakoś porozmawiać!”

Historia nr 3

Rzemieślnicy dążący do perfekcji są często rygorystyczni i samodyscyplinowani, jednak Yoimiya stanowi wyjątek, działając swobodnie i robiąc nieplanowane przerwy.

Czasem musi pracować po nocy, gdy nie zdąży z pracą w ciągu dnia, z powodu zbyt długich rozmów. Jednak gdy słońce zaczyna wschodzić, wspina się na wyżyny, aby zobaczyć wschód słońca z poczuciem spełnienia w sercu, w związku z zakończoną pracą. To właśnie patrząc na mgliste, bursztynowo-złote chmury, Yoimiya czerpie nowe inspiracje i wyobraża sobie najróżniejsze sposoby na nowe fajerwerki, zanim zamroczy ją sen…

Jej sąsiedzi często znajdowali ją śpiącą na okapach dachów, gałęziach drzew czy kołach wodnych stojących w bezruchu. Czasami nawet upada i zasypia, patrząc zamroczonym wzrokiem na słodkie sny i złote gwiazdy znikające w oddali.

Na szczęście nigdy nie odniosła poważnych obrażeń podczas upadków, jednak zdarzyło jej się doznać zadrapań i skaleczeń. Dzięki temu nauczyła się radzić sobie z ranami.

Innym razem Yoimiya będzie spała aż do północy, i załatwi wszystkie sprawy z zapałem, zanim wyruszy na poranny spacer.

Być może, stanie się to improwizowaną przygodą, być może sprawdzianem odwagi. Jeśli przyjaciel będzie miał ochotę, będzie mógł do niej dołączyć. Jeśli będzie chciała być sama, będzie spacerowała w samotności.

Życie tak, jak jej się podoba, daje Yoimii poczucie wolności. Co do innych – będą mogli ją spotkać w każdej chwili. Cieszy się tą wolnością, często mówiąc, że dzięki niej jej życie stało się wyjątkowo interesujące.

Oczywiście powstrzymuje się w przeddzień uroczystości. Podczas tych wszystkich ważnych występów nie może pozwolić sobie na popełnianie błędów — są to „oficjalne sprawy”.

Historia nr 4

Oprócz sprzedaży fajerwerków, Naganohara Fireworks sprzedaje również różne, misterne drobiazgi. Można powiedzieć, że to druga kariera Yoimii.

Półki zdobią wszelkiego rodzaju bibeloty. Niektóre z nich to egzotyczne importy od Beidou, które zostały zmodyfikowane i przerobione na bardzo charakterystyczne rękodzieła, a inne są pracami ćwiczeniowymi powstałymi podczas wybuchowych inspiracji Yoimii.

Od Szklanych Kulek, które rozkwitną, gdy uderzą o siebie, Pozytywki, które ćwierkają jak ptaki, gdy zostaną zakręcone, Neonowe Ważki, które zmienią odcień, gdy wzniosą się w powietrze, po nieco nieudany Rydwan Onikabuto… Wszystkie te zabawki inspirowane są małymi grami, w które grają mieszkańcy.

Są popularne nie tylko wśród dzieci, ale również uwielbiane przez dorosłych. Nawet Arataki Itto, szef gangu Arataki, przychodzi kupić jej specjalnie wykonane bibeloty, które następnie wykorzystuje, by rzucić wyzwanie temu, którego ogłosił swoim nemezis.

Bibeloty Yoimii to nie tylko zabawki. Przy odrobinie zastanowienia mogą być bardzo przydatne w codziennym życiu. Najlepszym tego przykładem jest “Katydid Coil”, który jest pierścieniem, mogącym przechowywać różne łatwopalne substancje i przyprawy. Latem, po zapaleniu i zawieszeniu może służyć do odstraszania komarów.

Wiele osób przychodzi prosić Yoimiyę o pomoc, ze względu na jej doskonały kunszt. I chociaż dziewczyna protestuje, mówiąc: „Hej, to jest sklep z fajerwerkami, a nie sklep ze wszystkim. Nawet ja nie mogę wszystkiego zrobić”, nadal będzie starała się pomóc, nawet jeśli za jej zarobki przez cały dzień będzie mogła kupić tylko kilka przekąsek. Czerpie satysfakcję z każdej pomocy — w końcu każdy w Hanamizace jest jej przyjacielem.

Historia nr 5

„Tęcze stają się fajerwerkami znającymi moje życzenia. Wznoszą je ponad niebo i ukazują pod osłoną nocy”.

Ta bezimienna pieśń ludowa istnieje już od dawna. W ostatnich latach dzieci błędnie ją interpretowały, sądząc że dopóki przyniosą ze sobą błyszczące drobiazgi, będą mogły wymienić je u Yoimii na fajerwerki, które staną się ich własnością. I że jeśli je zapalą, ich życzenie spełni się kiedyś w przyszłości.

W związku z tym dzieci z Hanamizaki rozpoczęły poszukiwania małych, pięknych drobiazgów z tą piosenką na ustach. Po znalezieniu przynosiły je Yoimii, z oczekiwaniem  wypisanym na twarzach.

Na początku Yoimiya była tym dość zaniepokojona, ale po usłyszeniu, jak dzieci zinterpretowały tę piosenkę, z radością przyjęła ich podarki. A nawet dodała do opowieści swoją własną interpretację: „tęcze” w piosence nie odnoszą się tylko do błyszczących skarbów. Dopóki uznała znalezisko za „wystarczająco lśniące”, niezależnie od tego, czy były nim kolorowe skały z potoków, czy fragmenty muszli z plaż, brała je i robiła piękne fajerwerki zgodnie z umową.

Dzięki temu, gdy dzieci przynosiły jej zbyt drogie rzeczy, mogła z kolei powiedzieć, że są zbyt zwyczajne i zabrać dziecko na poszukiwanie właściciela utraconych dóbr.

Ale tak naprawdę nie miało znaczenia, czy skarby były błyszczące, czy nie. Ważną częścią było przekonanie dzieci, że „tęcze” rzeczywiście można wymienić na „fajerwerki”.

Chociaż niektórzy mogą wziąć to za naiwność, Yoimiya była w stanie zaoferować wszystko, by chronić piękne marzenia, które mogą mieć tylko dzieci.

„Rzeczy, w które wierzyliśmy i których doświadczaliśmy jako dzieci, stają się niezastąpionymi skarbami”.

Legendarne książki z obrazkami Inazumy często wypełnione są następującymi obrazami: uroczym i zabawnym Wielkim Mujina Youkai, majestatycznym Wojownikiem Shiba, Origami Nue, który pojawia się znikąd…

Być może ci, którzy rysowali demony w tak uroczych formach, mieli podobne intencje do Yoimii.

Dzieci gromadzą się wokół Yoimii, ciesząc się radosnym czasem, nawet podczas lockdownu w Inazumie. Własne, dziecięce serce i żywość Yoimii nigdy nie przygasa, tak jak fajerwerki i gwiazdy, które mienią się i świecą na nocnym niebie.

Pudełko Cukierków Yoimii: “Słodka Perła”

Na każdym festiwalu Yoimiya nie tylko próbuje przekąsek z każdego sklepu, ale także zbiera wszelkiego rodzaju cukierki, starannie je owija, a następnie chowa w małym pudełku na słodycze.

Pudełko cukierków Yoimii to mała, karmazynowa kulka ozdobiona delikatnymi smyczkami i ozdobnymi dodatkami, podobnymi do akcesorii do włosów, które często nosi.

Za każdym razem, gdy spotka ją radosne wydarzenie, wyjmie z pudełka jeden cukierek i go zjada. Jeśli w pobliżu są jej przyjaciele lub dzieci, dzieli się z nimi słodyczami.

Sąsiedzi Yoimii często mylą jej ozdoby do włosów z pudełkiem cukierków, stąd jej błędny przydomek „Słodka Perła”.

Prędkość, z jaką pudełko staje się lekkie, jest uważana za ważną miarę szczęścia. Im szybciej się opróżnia, tym szczęśliwsza jest Yoimiya.

Czasami, gdy robi się tłoczno, z roztargnieniem używa pudełka po cukierkach jako dodatku do włosów, uświadamiając sobie swój błąd dopiero po zakończeniu dnia.

Jednak nawet takie błędy inspirowały Yoimiyę. Od czasu pomyłki nosi je zamiennie.

„Zgadnij: czy moja ozdoba do włosów ma dziś cukierki? Darmowy wybór słodyczy dla każdego, kto odgadnie!”

Vision

Yoimiya jest zawsze gotowa na pogawędkę. Dopiero, gdy fajerwerki wznoszą się ku niebu, uspokaja się i w ciszy obserwuje piękną scenerię.

Ludzie często mówią, że fajerwerki pojawiają się i znikają w mgnieniu oka, ale jeśli są wystarczająco niezapomniane, na zawsze zostaną w ludzkich sercach. Ci, którzy towarzyszyli tobie i pięknu samej chwili, zakorzenią się głęboko w twoim umyśle jako piękne wspomnienie. A kiedy po wielu latach spojrzysz na te same fajerwerki, wspomnienie i uczucia im towarzyszące, z pewnością znów zakwitną w twoim sercu.

Czy to nie jest także „Wieczność”?

Specjalna formuła fajerwerków, które należą wyłącznie do rodziny Naganohara, istnieje dokładnie w tym celu. Poprzez włączenie dobrej woli i życzeń do wspaniałych fajerwerków, ulotne rzeczy zostają wyryte w wieczności. To jest właśnie sens pracy Yoimii.

Pewnej letniej nocy po przejęciu przez nią Naganohara Fireworks,Yoimiya nie mogła zasnąć, więc kontynuowała swoją pracę, aż nastał dzień.

Nagle usłyszała brzęczący dźwięk, a czerwony, płonący przedmiot wpadł do nieużywanej rury od wyrzutni. Początkowo Yoimiya używała swojej Vision jako swego rodzaju zapalniczki. Na szczęście jej ojciec zauważył, czego używa i wyjaśnił jej znaczenie Vision.

Tak więc ten maleńki klejnot może dać osobie zadziwiające i tajemnicze moce. Ale do czego innego mógł być wykorzystany, niż do ochrony dzieci lub przeganiania psotnych potworów?

“Nawet jeśli może mieć inne zastosowania,” pomyślała Yoimiya. “W moich rękach może nie być potrzebny do takich rzeczy. Jestem tylko kimś, kto dąży do szczęścia, producentem fajerwerków, który cieszy się życiem.”

Od tamtego momentu minęło sporo czasu, a Yoimiya stała się coraz bardziej biegła w manipulowaniu “ogniem”, podobnie jak jej umiejętności w tworzeniu fajerwerków.

Czasami zatrzymuje się, by zadać sobie pytanie: „Jak ktoś tak zwyczajny jak ja otrzymał uznanie bogów? Czy bogowie… może lubią fajerwerki?”

 

Korekta: KotelTheCat
Źródło

*Powyższe tłumaczenie jest własnością strony https://genshin-impact.pl/ i nie zezwalamy bez uzyskania zgody na kopiowanie i rozprzestrzenianie go.