Aby dodać emocji do trwającej kampanii na Prime Gaming, ogłoszono, że podróżnicy, którzy wezmą udział w kampanii, mogą otrzymać Wings of the Starlit Feast jako specjalną nagrodę celebrującą współpracę pomiędzy Amazon Prime Gaming a Genshin Impact.

Między grudniem 2022 a majem 2023 roku członkowie Prime Gaming mogą odebrać kod Genshin Impact Bundle za darmo na Prime Gaming i zrealizować różne przedmioty w grze, gdy Bundle będzie aktualizowany co trzy tygodnie. Jeśli odebrałeś 4 lub więcej dropów podczas całej kampanii, otrzymasz Wings of the Starlit Feast poprzez pocztę w grze w ciągu 30 dni roboczych po zakończeniu wszystkich 8 dropów. Jedno konto może otrzymać nie więcej niż jedną Ucztę Skrzydeł Gwiezdnego Światła.

Prosimy pamiętać, że Genshin Impact Prime Gaming Bundles są dostępne tylko w wybranych regionach.

Jak wziąć udział:

1. Aby otrzymać Prime Gaming Bundles, udaj się na stronę docelową Genshin Impact podczas kampanii

>>> Link <<<

2. Zaloguj się na swoje konto Amazon.

3. Naciśnij Claim na karcie Bundle, aby uzyskać kod uprawniający do realizacji Bundle Genshin Impact.

*Musisz mieć aktywne konto Amazon Prime, aby odebrać nagrody, każde konto Amazon Prime jest uprawnione do odebrania Bundle tylko raz, a każdy Prime Gaming Bundle może być zrealizowany tylko raz dla każdego Genshin Impact UID.

**Obecne nagrody mogą być odebrane tylko podczas ich okresu promocyjnego. Po każdym odpowiednim okresie promocyjnym, nagrody wygasną. Proszę zwrócić uwagę na okres promocyjny każdego pakietu.

O Prime Gaming:

Dzięki Prime Gaming, członkowie Amazon Prime cieszą się mnóstwem darmowej, ekskluzywnej zawartości dla swoich ulubionych gier na PC, konsole i urządzenia mobilne.

Dodatkowo, co miesiąc członkowie Amazon Prime mogą odebrać kolekcję gier na PC za darmo, które mogą zatrzymać na zawsze, oraz miesięczną subskrypcję kanału Twitch. Oferta Prime Gaming w zakresie zawartości w grze i darmowych gier na PC stale rośnie i zmienia się, aby zachować świeżość – co miesiąc dodawane są nowe przedmioty i darmowe gry.

Jest to dodatek do wielu innych korzyści dostępnych z Prime, w tym najlepsze zakupy i rozrywka z Amazon, szybkie, bezpłatne dostawy, wraz z ekskluzywne oszczędności, wczesny dostęp do ofert, Prime Day, i wiele więcej. Członkowie mogą cieszyć się nieograniczonym dostępem do szerokiej kolekcji programów telewizyjnych, filmów, sportu i więcej z Prime Video, bez reklam słuchać 2 milionów piosenek plus tysięcy stacji i list odtwarzania z Amazon Music, nieograniczony dostęp do bezpłatnego wyboru ponad 1000 książek i czasopism z Prime Reading, a także bezpłatne nieograniczone przechowywanie zdjęć z Amazon Photos.

FAQ:

1- Czy mój kod z Prime Gaming traci ważność?

Tak, kody wygasają po dacie zakończenia akcji, przez którą zostały odebrane.

Kod promocyjny z drop #1 wygasa 4 stycznia 2023 – 23:59 (UTC+8)

Kod promocyjny z dropu #2 wygasa 25 stycznia 2023 – 23:59 (UTC+8)

Kod promocyjny z dropu #3 wygasa 15 lutego 2023 – 23:59 (UTC+8)

Kod promocyjny z dropu #4 wygasa dnia 8 marca 2023 – 23:59 (UTC+8)

Kod promocyjny z dropu #5 wygasa 29 marca 2023 – 23:59 (UTC+8)

Kod promocyjny z dropu #6 wygasa dnia 19 kwietnia 2023 – 23:59 (UTC+8)

Kod promocyjny z dropu #7 wygasa dnia 10 maja 2023 – 23:59 (UTC+8)

Kod promocyjny z dropu #8 wygasa 31 maja 2023 – 23:59 (UTC+8)

2- Czy mogę ubiegać się o poprzednie dropy w tej kampanii?

Możesz ubiegać się tylko o aktualnie dostępny dropy. Po zakończeniu okresu trwania kampanii, nie możesz już ubiegać się o kod promocyjny.

3- Jak otrzymam Skrzydła Gwiezdnej Uczty?

Jeśli wymieniłeś 4 lub więcej kodów podczas całej kampanii, otrzymasz Wings of the Starlit Feast poprzez pocztę w grze w ciągu 30 dni roboczych po zakończeniu wszystkich 8 zrzutów. Aby zostać uznane za uprawniajace do odebrania skrzynek kody muszą zostać nie tylko odebrane na stronie Amazon ale również zrealizowane w grze.

4- Na których serwerach gry będzie dostępna ta zawartość?

Ta zawartość będzie dostępna tylko na serwerach America, Europe, Asia i TW, HK, MO. Ta zawartość NIE będzie dostępna na serwerach Celestia i Irminsul.

5- Czy mogę dostać tę zawartość na każdej platformie, na której gram?

Tak. Zawartość jest dostępna na wszystkich platformach, na których włączono funkcję cross play na tym samym koncie, na którym wykupiono zawartość w grze.

6- Co zrobić, jeśli mam problem, który nie został opisany powyżej?

W przypadku problemów z członkostwem w Amazon Prime, prosimy o kontakt z Prime Gaming Support (https://www.amazongames.com/support/prime-gaming).

W przypadku problemów z kontem w grze należy odwołać się do strony https://www.hoyolab.com/article/202963.

Źródło