Na wstępie zaznaczę, że to, co pojawiło się w sieci oczywiście nie zostało w żaden sposób potwierdzone przez Mihoyo. Proszę ten artykuł traktować z przymrużeniem oka, w finalnej wersji wszystko może się zmienić.

Jeden z użytkowników, który aktywnie co jakiś czas wypuszcza nowe informacje na temat tego, co mogłoby się ewentualnie pojawić w wersji 1.1. Ta informacja zdecydowanie przykuła moją uwagę ponieważ nie tyle co możemy zobaczyć nadchodzącą postać 5* w akcji ale też został pokazany nowy boss Childe oraz jego finalna forma.

Jeżeli to prawda i w 1.1 faktycznie dostaniemy walkę z Childe to muszę przyznać, że wygląda to całkiem imponująco. Sam Zhongli również ma ciekawy system walki aczkolwiek na jakieś szczegóły trzeba będzie poczekać do 11 Listopada.

Ciekawa również jest sprawa z samym Childe czyżby jednak miał dwie strony? W końcu należy do 11 Fatui Harbringer. W skrócie przypomnę, że otrzymali oni absolutny autorytet, a także ich umiejętności zostały wzmocnione dzięki mocy Boga Cryo. To sprawia, że ​​są jeszcze potężniejsi niż zwykli posiadacze Wizji. Czy podczas walki z Childem możemy zobaczyć jego całą moc? A jak ma się do tego grywalny Chlide?

Na te odpowiedzi z pewnością będziemy musieli poczekać na aktualizację 1.1.

Header: グミ

UWAGA! Pojawiło się parę głosów jako, że ten artykuł jest spoilerem z fabuły. Otóż nie jest. To jest spoiler z rozgrywki. Informacja, że Chlide może być bossem pojawiała się już wielokrotnie na przestrzeni Internetu, teraz została pokazana rozgrywka.

Nie wiemy jednak dlaczego ze sobą walczą, czy ma to jakiś związek fabularny między Zhongli a Childe i tak dalej. Żadna informacja z samej fabuły i nie została podana. Czy Childe działa na dwa fronty? Tego też nie wiemy. Właściwie nic nie wiemy oprócz tego, ze Childe może być ewentualnym nowym tygodniowym bossem.

Rozróżniajcie proszę spoiler fabularny od tego z rozgrywki.